Bitcoin İle Ödeme Yap

Bitcoin ile ödeme nasıl yapılır?

Bitcoins’e sahip olanlarınız, Bitcoins’inizi emlakzip.com ‘da harcayabileceğinizi duyunca memnun kalacaksınız. Bitcoin ile nasıl ödeme yapacaksınız? Bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıda açıklamaya çalışacağız.

Bitcoin nedir?

Bitcoin çevrimiçi herhangi bir kimsenin hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmasına izin veren bir elektronik para birimidir. İhtiyaç duyduğunuz zaman herkese gönderebilirsiniz Kişisel veya finansal bilgilerinizi açıklamak zorunda kalmazsınız.

Bitcoin sizin için daha iyi bir gizlilik

Bitcoin’i Kabul etmek emlakzip.com için büyük bir adım. İşlemler, müşterilerle ilgili hassas verileri toplamak zorunda kalmadan gerçekleşebileceği anlamına gelir. Hiçbir kredi kartı numarası verilmesine gerek yoktur ve hiçbir üçüncü şahıs web sitesine giriş yapmanız gerekmez ve bu nedenle bu bilgilerin öne sürülmesine veya başka amaçlarla kullanılması şansı yoktur. Ödemeyi bir Bitcoin cüzdan hesabınızdan emlakzip.com ‘a gönderin ve işlem tamamlandı. Bitcoin müşterilerin verilerini, veri ihlallerine, komplikasyonlara karşı korunmaya yardımcı olarak verileri korur.

Peki Bitcoin ile nasıl ödeme yaparım ?

-www.emlakzip.com’a üye olunuz.

Ödemeyi HAVALE olarak gerçekleştireceksiniz.

-Bitcoin Adres Bilgilerimiz size verilecektir.

-Bitcoin Adres bilgisini not alınız.

-Ödemeyi tamamlayınız.

Bundan sonrası bize ait: Nasılmı, tabiki TL cinsinden olan siparişlerinizi Bitcoin cinsinden hesaplayarak tarafınıza mail yolu ile bilgi verilecektir.

Dikkat; Hesaplamanın yapıldığı gün Bitcoin’ler transfer edilmesi gerekmektedir.

Aynı gün içinde transfer edilmeyen Bitcoin’ler tekrar hesaplamaya tabidir.

Bitcoin transferi gerçekleştiğinde satış işlemi veya kiralama işlemi gerçekleştirilecektir.

Her türlü sorunuz için; info@emlakzip.com veya 0232 216 1538 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.